למה כדאי מוסך מורשה

כידוע, כל רכב מכל שנתון, סוג ודגם יאלץ באיזשהו שלב להגיע לפתח המוסך, הן לשם טיפול תקופתי לרכב, טיפול בתקלות והן לשם קבלת שירות וטיפול לאחר מקרה של תאונה והשאלה העומדת על הפרק באיזה מוסך לבחור ? האם במוסך מורשה מטעם היבואן ? או במוסך כללי ?

כידוע, כל רכב מכל שנתון, סוג ודגם יאלץ באיזשהו שלב להגיע לפתח המוסך, הן לשם טיפול תקופתי לרכב, טיפול בתקלות והן לשם קבלת שירות וטיפול לאחר מקרה של תאונה והשאלה העומדת על הפרק באיזה מוסך לבחור ? האם במוסך מורשה מטעם היבואן ? או במוסך כללי ?

 

בעבר, לא היה כל צורך בהתלבטות בבחירה בין המוסכים וזאת משום שיבואן הרכב חייב את לקוחותיו לפנות לאחד מהמוסכים המורשים שלו לצורך קבלת טיפול ו/או שירות ומי שלא עשה כך נאלץ לאבד את אחריות היבואן.

אולם כיום, עם השינוי שחל בחוק, המותיר לכל לקוח לפנות לכל מוסך שהוא בין אם מוסך מורשה ובין אם לאו ועדיין ליהנות מאחריות היבואן.

 

למה כדאי מוסך מורשה ?

רוב בעלי הרכבים מתחבטים בשאלה, למה כדאי מוסך מורשה ? על כן, במאמר זה נסקור את כל העובדות החשובות אודות המוסכים המורשים וננסה להשיב לכם על השאלה למה כדאי מוסך מורשה ?

למוסך מורשה מספר יתרונות בולטים:

 1. מוסכים בפיקוח – המוסכים המורשים פועלים תחת פיקוח הן של משרד התחבורה והן של איגוד המוסכים וגם יבואן הרכב המורשים, ומתנהלים בהתאם לתקנות, לנהלים ולהנחיות שלהם.
 2. פנייה לגורמים הרלוונטיים – במוסכים המורשים "יש לכם אמא ואבא", כלומר שיש לכם למי לפנות (איגוד המוסכים המורשים וגם יבואן הרכב) במקרה של בעיה ו/או תלונה ואותו בעל מוסך מורשה יצטרך לתת את הדעת ולקבל עליו את העונש המוטל עליו במידת הצורך.
 3. הדרכה והסמכה על רכבים חדישים – עובדי המוסכים המורשים זוכים להיות הראשונים לקבל הכשרה והדרכה מתאימה על אותו סוג ודגם של הרכב החדש שהגיע ארצה.
 4. חלקי חילוף – עובדה נוספת המאפיינת את המוסכים המורשים, הינה שימוש בחלקי חילוף המתאימים להוראות ולהנחיות היצרן ונמצאים באופן זמין ונגיש במוסך מורשה.
 5. אחריות – מוסכים מורשים מספקים אחריות מלאה לתקופה בת שנה עד שנתיים בעבור חלקי החילוף.
 6. צוות מקצועי ומיומן – המוסכים המורשים מעמידים לרשות הלקוחות את מטיב בעלי המקצוע המיומנים והמוסמכים בכל תחום ותחום ברכב.
 7.  ציוד מוביל וחדשני – במוסכים המורשים נמצאים הכלים והציוד הטכנולוגי המוביל והמתקדם ביותר.
 8. שירותי דיאגנוסטיקה – לרשותו של המוסך המורשה עומדים מכשירי דיאגנוסטיקה , אשר באמצעותם ניתן לזהות ולאתר תקלות במערכת החשמל באופן מהיר ויעיל.
 9. מגוון שירותים תחת קורת גג אחת – במוסכים המורשים תוכלו ליהנות מכלל השירותים והפתרונות הנחוצים לרכב שלכם

השירותים הניתנים במרכז השירות קוג'מן כוללים בין היתר:

 • שירותי פחחות וצבע,טיפול בתאונות
 • מכונאות רכב
 • שירותי מיזוג אויר
 • חשמל רכב
 • דיאגנוסטיקה

 • הכנת הרכב לקראת והעברת מבחן הרישוי השנתי (טסט)
 • אחריות מקיפה על חלקי החילוף והשירות הניתנים במסגרת המרכז
 • מרכז השירות מזמין אתכם להנות ממחיר משתלמים ושקיפות מלאה
 • רכב חילופי במקרה של תאונה
 • ניהול הפרוצדורה מול חברות הביטוח ועוד.

לא מתפשרים

בוחרים במומחים!

מרכז השירות קוג'מן, כי לרכב שלך מגיע את הטוב ביותר !!!

הזמן איסוף מהבית

הזמן טיפול עכשיו